Policjanci z wieluńskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującą Oplem, która zlekceważyła przepisy i przekroczyła dozwoloną prędkość o 78 km/h w obszarze zabudowanym. 20-latka poniosła za to konsekwencje – straciła prawo jazdy, a także otrzymała wysoki mandat i punkty.
19 czerwca mundurowi w trakcie służby w miejscowości Rososz (gm. Biała) zatrzymali do kontroli drogowej 20-latkę, która jechał Oplem z prędkością 128 km/h. Tym samym kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 78 km/h. Za popełnione wykroczenie mundurowi ukarali 20-latkę mandatem w wysokości 2500 złotych oraz nałożyli 15 punktów. Dodatkowo zgodnie z obowiązującymi przepisami kobieta straciła swoje uprawnienia do kierowania na 3 miesiące.
Źródło: KPP Wieluń

























Dodaj komentarz